| Reset Method: | No Reset |
|---|---|
| Measurement Range: | 0 → 99999.9 |
| Brand: | Panasonic |
| Minimum Operating Temperature: | -10°C |
| Maximum Operating Temperature: | +50°C |
| Weight: | 80g |
| Series: | TH63 |
| Supply Voltage: | 24 V ac |
| Count Capacity: | 99999.9 |
| Mounting Type: | Panel Mount |
| Input Type: | Voltage |
| Display Range: | 0 → 99999.9 |
| Connection Type: | Tab |

