| Reset Method: | Electrical, Manual |
|---|---|
| Digit Height: | 8 mm |
| Measurement Range: | 0 99999.99 |
| Brand: | Kubler |
| Minimum Operating Temperature: | -10°C |
| Maximum Operating Temperature: | +55°C |
| Weight: | 50g |
| Series: | CODIX 134 |
| Display Type: | LCD |
| Backlighting: | No |
| Supply Voltage: | 10 260 V ac/dc |
| Count Capacity: | 99999.99 |
| Mounting Type: | Panel Mount |
| Input Type: | Voltage |
| Display Range: | 0 99999.99 |
| Number Of Digits: | 8 |
| Connection Type: | Screw |

