| Cutout Height: | 46mm |
|---|---|
| Function: | Hour Meter |
| Cutout Width: | 36mm |
| Cutout Size: | 46 x 36 mm |
| Maximum Measurement: | 99999.99h |
| Measurement Range: | 0 99999.99h |
| Brand: | Grasslin |
| Minimum Operating Temperature: | -20°C |
| Maximum Operating Temperature: | +55°C |
| Weight: | 90g |
| Series: | Taxxo 403 |
| Supply Voltage: | 220 240 V ac |
| Count Capacity: | 99999.99 h |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Input Type: | Voltage |
| Display Range: | 0 99999.99 h |
| Depth: | 68mm |
| Number Of Digits: | 7 |
| Connection Type: | Screw |

