| Number of Channels: | 1 |
|---|---|
| Brand: | Grasslin |
| Memory Spaces: | 96 |
| Height: | 146mm |
| Segment Length: | 15 min |
| Device Type: | Analogue |
| Count Type: | Daily |
| Depth: | 75mm |
| Plug Type: | 3-Pin BS 1363 |
| Number of Channels: | 1 |
|---|---|
| Brand: | Grasslin |
| Memory Spaces: | 96 |
| Height: | 146mm |
| Segment Length: | 15 min |
| Device Type: | Analogue |
| Count Type: | Daily |
| Depth: | 75mm |
| Plug Type: | 3-Pin BS 1363 |