| Fuse Size: | 10 x 38mm |
|---|---|
| Fuse Speed: | 5ST |
| Body Material: | Ceramic |
| Brand: | Cooper Bussmann |
| Current Rating: | 25A |
| Series: | C10G |
| Voltage Rating: | 500V ac |
| Application Category: | gG - gL |
| Fuse Size: | 10 x 38mm |
|---|---|
| Fuse Speed: | 5ST |
| Body Material: | Ceramic |
| Brand: | Cooper Bussmann |
| Current Rating: | 25A |
| Series: | C10G |
| Voltage Rating: | 500V ac |
| Application Category: | gG - gL |