| Fuse Size: | 10 x 38mm |
|---|---|
| Fuse Speed: | F |
| Body Material: | Melamine |
| Brand: | Littelfuse |
| UL Class: | UL 248 |
| Series: | KLKD |
| Current Rating: | 30A |
| Voltage Rating: | 600V ac/dc |
| Fuse Size: | 10 x 38mm |
|---|---|
| Fuse Speed: | F |
| Body Material: | Melamine |
| Brand: | Littelfuse |
| UL Class: | UL 248 |
| Series: | KLKD |
| Current Rating: | 30A |
| Voltage Rating: | 600V ac/dc |