| Brand: | Belden |
|---|---|
| Length: | 305m |
| American Wire Gauge: | 23 AWG |
| Outer Diameter: | 7.37mm |
| Cable Shape: | Twisted Pair |
| Series: | 2183R |
| Voltage Rating: | 300 V ac |
| Sheath Colour: | Black |
| Brand: | Belden |
|---|---|
| Length: | 305m |
| American Wire Gauge: | 23 AWG |
| Outer Diameter: | 7.37mm |
| Cable Shape: | Twisted Pair |
| Series: | 2183R |
| Voltage Rating: | 300 V ac |
| Sheath Colour: | Black |