| Brand: | Brady |
|---|---|
| Label Colour: | Yellow |
| Quantity: | 750 |
| Label Material: | Nylon Cloth |
| Length: | 20mm |
| Width: | 8 mm |
| For Use With: | BMP61, BMP71, TLS2200, TLS-PC LINK |
| Series: | PTL |
| Accessory Type: | Labels |
| Brand: | Brady |
|---|---|
| Label Colour: | Yellow |
| Quantity: | 750 |
| Label Material: | Nylon Cloth |
| Length: | 20mm |
| Width: | 8 mm |
| For Use With: | BMP61, BMP71, TLS2200, TLS-PC LINK |
| Series: | PTL |
| Accessory Type: | Labels |