| Fuse Speed: | F |
|---|---|
| Fuse Type: | Fast Acting |
| Length: | 20.6mm |
| Colour: | Blue, Red |
| Includes Indicator: | Yes |
| Overall Dimensions: | 20.6 x 3.2 x 17.5mm |
| Brand: | Cooper Bussmann |
| Height: | 17.5mm |
| Width: | 3.2mm |
| UL Class: | E56412 |
| Current Rating: | 15A |
| Series: | GMT |
| Fuse Speed: | F |
|---|---|
| Fuse Type: | Fast Acting |
| Length: | 20.6mm |
| Colour: | Blue, Red |
| Includes Indicator: | Yes |
| Overall Dimensions: | 20.6 x 3.2 x 17.5mm |
| Brand: | Cooper Bussmann |
| Height: | 17.5mm |
| Width: | 3.2mm |
| UL Class: | E56412 |
| Current Rating: | 15A |
| Series: | GMT |