| Cable Diameter Range: | 2.8 → 3.8mm |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 3.8mm |
| Colour: | Black on Yellow |
| Affixing Method: | Clip On |
| Minimum Cable Diameter: | 2.8mm |
| Brand: | Legrand |
| Quantity: | 300 |
| Length: | 5.6mm |
| Legend: | A |
| Width: | 3 mm |
| Material: | Nylon 66 |
| Cable Diameter Range: | 2.8 → 3.8mm |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 3.8mm |
| Colour: | Black on Yellow |
| Affixing Method: | Clip On |
| Minimum Cable Diameter: | 2.8mm |
| Brand: | Legrand |
| Quantity: | 300 |
| Length: | 5.6mm |
| Legend: | A |
| Width: | 3 mm |
| Material: | Nylon 66 |