| Colour: | Black |
|---|---|
| Operating Temperature Range: | -40 → +80 °C |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Length: | 50m |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| Series: | IWS |
| Material: | Plastic |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Operating Temperature Range: | -40 → +80 °C |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Length: | 50m |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| Series: | IWS |
| Material: | Plastic |