| Cable Diameter Range: | 6 8mm |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 8mm |
| Affixing Method: | Adhesive |
| Minimum Cable Diameter: | 6mm |
| Operating Temperature Range: | -40 +80 °C |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | 3M |
| Quantity: | 120 |
| Length: | 44mm |
| Maximum Operating Temperature: | +80°C |
| Width: | 19 mm |
| Material: | Vinyl |

