| Colour: | Black |
|---|---|
| Inside Diameter Primary: | 100mm |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | TE Connectivity |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Adhesive Lined: | Yes |
| Shrunk Diameter Primary: | 45mm |
| Type: | End Cap |
| Material: | Polyolefin |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Inside Diameter Primary: | 100mm |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | TE Connectivity |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Adhesive Lined: | Yes |
| Shrunk Diameter Primary: | 45mm |
| Type: | End Cap |
| Material: | Polyolefin |