| Expandable: | Yes |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 9mm |
| Colour: | Red |
| Minimum Cable Diameter: | 5mm |
| Brand: | SES Sterling |
| Wall Thickness: | 0.7mm |
| Sleeve Diameter: | 5mm |
| Sleeve Length: | 25mm |
| Material: | Neoprene |
| Expandable: | Yes |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 9mm |
| Colour: | Red |
| Minimum Cable Diameter: | 5mm |
| Brand: | SES Sterling |
| Wall Thickness: | 0.7mm |
| Sleeve Diameter: | 5mm |
| Sleeve Length: | 25mm |
| Material: | Neoprene |