| Expandable: | Yes |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 9mm |
| Colour: | Black |
| Minimum Cable Diameter: | 3mm |
| Minimum Operating Temperature: | -50°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Maximum Operating Temperature: | +150°C |
| Braided: | Yes |
| Sleeve Diameter: | 5mm |
| Sleeve Length: | 5m |
| Material: | PET |
| Expandable: | Yes |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 9mm |
| Colour: | Black |
| Minimum Cable Diameter: | 3mm |
| Minimum Operating Temperature: | -50°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Maximum Operating Temperature: | +150°C |
| Braided: | Yes |
| Sleeve Diameter: | 5mm |
| Sleeve Length: | 5m |
| Material: | PET |