| Colour: | Orange |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -70°C |
| Brand: | Alpha Wire |
| Wall Thickness: | 0.025in |
| Maximum Operating Temperature: | +125°C |
| Braided: | Yes |
| Sleeve Diameter: | 25.4mm |
| Sleeve Length: | 30m |
| Material: | PET |
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -70°C |
| Brand: | Alpha Wire |
| Wall Thickness: | 0.025in |
| Maximum Operating Temperature: | +125°C |
| Braided: | Yes |
| Sleeve Diameter: | 25.4mm |
| Sleeve Length: | 30m |
| Material: | PET |