| Colour: | Natural |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Quantity: | 50 |
| Length: | 13mm |
| Cable Tie Width Acceptance: | 2.7mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 13 mm |
| Self Adhesive: | Yes |
| Series: | MB |
| Material: | Nylon 66 |
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Quantity: | 50 |
| Length: | 13mm |
| Cable Tie Width Acceptance: | 2.7mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 13 mm |
| Self Adhesive: | Yes |
| Series: | MB |
| Material: | Nylon 66 |