| Colour: | Green |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | Thomas & Betts |
| Quantity: | 1000 |
| Length: | 185.67mm |
| Maximum Operating Temperature: | +150°C |
| Width: | 4.8 mm |
| Tensile Strength: | 222.4N |
| Series: | Ty-Rap |
| Material: | Nylon |
| Colour: | Green |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | Thomas & Betts |
| Quantity: | 1000 |
| Length: | 185.67mm |
| Maximum Operating Temperature: | +150°C |
| Width: | 4.8 mm |
| Tensile Strength: | 222.4N |
| Series: | Ty-Rap |
| Material: | Nylon |