| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | Kopp |
| Socket Type: | Type F - German Schuko |
| Colour Family: | White |
| Mounting Style: | Flush Mount |
| Current Rating: | 16A |
| Voltage Rating: | 250V |
| Earth Terminal: | Yes |
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | Kopp |
| Socket Type: | Type F - German Schuko |
| Colour Family: | White |
| Mounting Style: | Flush Mount |
| Current Rating: | 16A |
| Voltage Rating: | 250V |
| Earth Terminal: | Yes |