| Length: | 104mm |
|---|---|
| Colour: | Orange |
| Brand: | HENSEL |
| Number of Ways: | 3 |
| Height: | 104mm |
| IP Rating: | IP65, IP66 |
| Width: | 70mm |
| Dimensions L x W x H: | 104 x 70 x 104mm |
| Number Of Terminals: | 5 |
| Current Rating: | 32A |
| Material: | Polycarbonate |
| Length: | 104mm |
|---|---|
| Colour: | Orange |
| Brand: | HENSEL |
| Number of Ways: | 3 |
| Height: | 104mm |
| IP Rating: | IP65, IP66 |
| Width: | 70mm |
| Dimensions L x W x H: | 104 x 70 x 104mm |
| Number Of Terminals: | 5 |
| Current Rating: | 32A |
| Material: | Polycarbonate |