| Length: | 150mm |
|---|---|
| Colour: | Orange |
| Brand: | HENSEL |
| Height: | 150mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Width: | 89mm |
| Dimensions L x W x H: | 150 x 89 x 150mm |
| Current Rating: | 32A |
| Number Of Terminals: | 5 |
| Material: | Steel |
| Length: | 150mm |
|---|---|
| Colour: | Orange |
| Brand: | HENSEL |
| Height: | 150mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Width: | 89mm |
| Dimensions L x W x H: | 150 x 89 x 150mm |
| Current Rating: | 32A |
| Number Of Terminals: | 5 |
| Material: | Steel |