| Length: | 150mm |
|---|---|
| Colour: | Orange |
| Brand: | HENSEL |
| Height: | 200mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Width: | 89mm |
| Dimensions L x W x H: | 150 x 89 x 200mm |
| Number Of Terminals: | 5 |
| Current Rating: | 40A |
| Material: | Steel |
| Length: | 150mm |
|---|---|
| Colour: | Orange |
| Brand: | HENSEL |
| Height: | 200mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Width: | 89mm |
| Dimensions L x W x H: | 150 x 89 x 200mm |
| Number Of Terminals: | 5 |
| Current Rating: | 40A |
| Material: | Steel |