| Length: | 85mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | WISKA |
| Number of Ways: | 8 |
| Height: | 51mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Width: | 85mm |
| Dimensions L x W x H: | 85 x 85 x 51mm |
| Material: | Polypropylene |
| Length: | 85mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | WISKA |
| Number of Ways: | 8 |
| Height: | 51mm |
| IP Rating: | IP66 |
| Width: | 85mm |
| Dimensions L x W x H: | 85 x 85 x 51mm |
| Material: | Polypropylene |