| Length: | 153mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | ABB |
| Height: | 66mm |
| IP Rating: | IP65 |
| Width: | 110mm |
| Dimensions L x W x H: | 153 x 110 x 66mm |
| Material: | Thermoplastic |
| Length: | 153mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | ABB |
| Height: | 66mm |
| IP Rating: | IP65 |
| Width: | 110mm |
| Dimensions L x W x H: | 153 x 110 x 66mm |
| Material: | Thermoplastic |