| Length: | 56mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | Spelsberg |
| Number of Ways: | 4 |
| Height: | 23mm |
| IP Rating: | IP20 |
| Width: | 40mm |
| Dimensions L x W x H: | 56 x 40 x 23mm |
| Material: | Polypropylene |
| Length: | 56mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | Spelsberg |
| Number of Ways: | 4 |
| Height: | 23mm |
| IP Rating: | IP20 |
| Width: | 40mm |
| Dimensions L x W x H: | 56 x 40 x 23mm |
| Material: | Polypropylene |