| Maximum Bundle Diameter: | 75mm |
|---|---|
| Colour: | Green |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Quantity: | 100 |
| Length: | 290mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 4.7 mm |
| Tensile Strength: | 220N |
| Series: | Q50I |
| Type: | Q-Tie |
| Material: | Nylon 66 |
| Maximum Bundle Diameter: | 75mm |
|---|---|
| Colour: | Green |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | HellermannTyton |
| Quantity: | 100 |
| Length: | 290mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 4.7 mm |
| Tensile Strength: | 220N |
| Series: | Q50I |
| Type: | Q-Tie |
| Material: | Nylon 66 |