| Maximum Bundle Diameter: | 19mm |
|---|---|
| Colour: | Natural |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | Thomas & Betts |
| Quantity: | 1000 |
| Length: | 102mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 2.5 mm |
| Tensile Strength: | 80N |
| Material: | Nylon 66 |
| Maximum Bundle Diameter: | 19mm |
|---|---|
| Colour: | Natural |
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | Thomas & Betts |
| Quantity: | 1000 |
| Length: | 102mm |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 2.5 mm |
| Tensile Strength: | 80N |
| Material: | Nylon 66 |