| Plug/Socket: | Socket |
|---|---|
| Gender: | Female |
| Voltage Rating: | 415 V |
| Brand: | Mennekes |
| Pole Format: | 3P+E |
| IP Rating: | IP44 |
| Termination Method: | Screw Down |
| Colour: | Red |
| Current Rating: | 32A |
| Mounting Type: | Wall Mount |
| Body Orientation: | Right Angle |
| Plug/Socket: | Socket |
|---|---|
| Gender: | Female |
| Voltage Rating: | 415 V |
| Brand: | Mennekes |
| Pole Format: | 3P+E |
| IP Rating: | IP44 |
| Termination Method: | Screw Down |
| Colour: | Red |
| Current Rating: | 32A |
| Mounting Type: | Wall Mount |
| Body Orientation: | Right Angle |