| Colour: | Black |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Quantity: | 50 |
| Length: | 1m |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 12.6 mm |
| Series: | WT-HF 12.6X1000 BK |
| Type: | Internal Teeth |
| Material: | Polyamide |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature: | -40°C |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Quantity: | 50 |
| Length: | 1m |
| Maximum Operating Temperature: | +85°C |
| Width: | 12.6 mm |
| Series: | WT-HF 12.6X1000 BK |
| Type: | Internal Teeth |
| Material: | Polyamide |