| Depth: | 47mm |
|---|---|
| Length: | 86mm |
| Brand: | MK Electric |
| Minimum Box Depth: | 47mm |
| Width: | 86mm |
| Switched: | No |
| Dimensions L x W x D: | 86 x 86 x 47mm |
| Current Rating: | 13A |
| Number of Gangs: | 1 |
| Earth Terminal: | Yes |
| Depth: | 47mm |
|---|---|
| Length: | 86mm |
| Brand: | MK Electric |
| Minimum Box Depth: | 47mm |
| Width: | 86mm |
| Switched: | No |
| Dimensions L x W x D: | 86 x 86 x 47mm |
| Current Rating: | 13A |
| Number of Gangs: | 1 |
| Earth Terminal: | Yes |