| Outlet Type: | Coaxial |
|---|---|
| Length: | 146mm |
| Colour: | White |
| Brand: | MK Electric |
| Width: | 146mm |
| Colour Family: | White |
| Plate Type: | Outlet |
| Series: | K36 |
| Number of Gangs: | 6 |
| Outlet Type: | Coaxial |
|---|---|
| Length: | 146mm |
| Colour: | White |
| Brand: | MK Electric |
| Width: | 146mm |
| Colour Family: | White |
| Plate Type: | Outlet |
| Series: | K36 |
| Number of Gangs: | 6 |