| Length: | 147mm |
|---|---|
| Brand: | MK Electric |
| Width: | 86mm |
| Colour Family: | White |
| Plate Type: | Blanking Plate |
| Mounting Style: | Wall Mount |
| Series: | Metalclad Plus |
| Number of Gangs: | 2 |
| Material: | Metal Clad |
| Length: | 147mm |
|---|---|
| Brand: | MK Electric |
| Width: | 86mm |
| Colour Family: | White |
| Plate Type: | Blanking Plate |
| Mounting Style: | Wall Mount |
| Series: | Metalclad Plus |
| Number of Gangs: | 2 |
| Material: | Metal Clad |