| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Shrink Ratio: | 3:1 |
| Brand: | HellermannTyton |
| Series: | TCGT |
| Shrunk Diameter: | 4mm |
| Sleeve Diameter: | 12mm |
| Sleeve Length: | 18m |
| Sleeve Type: | Heat Shrink |
| Material: | Polyolefin Cross Linked (POX) |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Shrink Ratio: | 3:1 |
| Brand: | HellermannTyton |
| Series: | TCGT |
| Shrunk Diameter: | 4mm |
| Sleeve Diameter: | 12mm |
| Sleeve Length: | 18m |
| Sleeve Type: | Heat Shrink |
| Material: | Polyolefin Cross Linked (POX) |