| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Shrink Ratio: | 3:1 |
| Brand: | HellermannTyton |
| Halogen Free: | No |
| Series: | TCGT3 |
| Shrunk Diameter: | 1mm |
| Sleeve Diameter: | 3mm |
| Sleeve Length: | 176000mm |
| Sleeve Type: | Heat Shrink |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Shrink Ratio: | 3:1 |
| Brand: | HellermannTyton |
| Halogen Free: | No |
| Series: | TCGT3 |
| Shrunk Diameter: | 1mm |
| Sleeve Diameter: | 3mm |
| Sleeve Length: | 176000mm |
| Sleeve Type: | Heat Shrink |