| Length: | 151mm |
|---|---|
| Colour: | White |
| Brand: | Siemens |
| Width: | 80mm |
| Colour Family: | White |
| Plate Type: | Cover Plate |
| Mounting Style: | Flush Mount |
| Number of Gangs: | 2 |
| Material: | Thermoplastic |
| Length: | 151mm |
|---|---|
| Colour: | White |
| Brand: | Siemens |
| Width: | 80mm |
| Colour Family: | White |
| Plate Type: | Cover Plate |
| Mounting Style: | Flush Mount |
| Number of Gangs: | 2 |
| Material: | Thermoplastic |