| Depth: | 54mm |
|---|---|
| Length: | 147mm |
| Colour: | Grey |
| Brand: | Schneider Electric |
| Dimensions: | 54 x 147 x 76mm |
| Height: | 54mm |
| Width: | 76mm |
| Colour Family: | Grey |
| Fixing Standard: | NF |
| Series: | MUR |
| Mounting Type: | Surface |
| Number of Gangs: | 2 |
| Depth: | 54mm |
|---|---|
| Length: | 147mm |
| Colour: | Grey |
| Brand: | Schneider Electric |
| Dimensions: | 54 x 147 x 76mm |
| Height: | 54mm |
| Width: | 76mm |
| Colour Family: | Grey |
| Fixing Standard: | NF |
| Series: | MUR |
| Mounting Type: | Surface |
| Number of Gangs: | 2 |