| Depth: | 240mm |
|---|---|
| Length: | 144mm |
| International Protection Rating: | IP2XC |
| Brand: | MK Electric |
| Dimensions: | 144 x 116.1 x 240mm |
| Width: | 116.1mm |
| Number of Ways Total: | 4 |
| Current Rating: | 63A |
| Housing Material: | Metal |
| Depth: | 240mm |
|---|---|
| Length: | 144mm |
| International Protection Rating: | IP2XC |
| Brand: | MK Electric |
| Dimensions: | 144 x 116.1 x 240mm |
| Width: | 116.1mm |
| Number of Ways Total: | 4 |
| Current Rating: | 63A |
| Housing Material: | Metal |