| Depth: | 155mm |
|---|---|
| Length: | 435mm |
| International Protection Rating: | IP65 |
| Brand: | ABB |
| Dimensions: | 435 x 320 x 155mm |
| Width: | 320mm |
| Number of Ways Total: | 36 |
| Series: | MISTRAL65 |
| Current Rating: | 125A |
| Housing Material: | Plastic |
| Depth: | 155mm |
|---|---|
| Length: | 435mm |
| International Protection Rating: | IP65 |
| Brand: | ABB |
| Dimensions: | 435 x 320 x 155mm |
| Width: | 320mm |
| Number of Ways Total: | 36 |
| Series: | MISTRAL65 |
| Current Rating: | 125A |
| Housing Material: | Plastic |