| Depth: | 110mm |
|---|---|
| Length: | 256mm |
| International Protection Rating: | IP30 |
| Brand: | ABB |
| Dimensions: | 256 x 368 x 110mm |
| Width: | 368mm |
| Number of Ways Total: | 16 |
| Series: | Housemaster |
| Current Rating: | 100A |
| Housing Material: | Metal |
| Depth: | 110mm |
|---|---|
| Length: | 256mm |
| International Protection Rating: | IP30 |
| Brand: | ABB |
| Dimensions: | 256 x 368 x 110mm |
| Width: | 368mm |
| Number of Ways Total: | 16 |
| Series: | Housemaster |
| Current Rating: | 100A |
| Housing Material: | Metal |