| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | 3M |
| Series: | 8420 |
| Shrunk Diameter: | 16.8mm |
| Sleeve Diameter: | 35mm |
| Sleeve Length: | 305mm |
| Sleeve Type: | Cold Shrink |
| Material: | EPR |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | 3M |
| Series: | 8420 |
| Shrunk Diameter: | 16.8mm |
| Sleeve Diameter: | 35mm |
| Sleeve Length: | 305mm |
| Sleeve Type: | Cold Shrink |
| Material: | EPR |