| Depth: | 400mm |
|---|---|
| Lid Type: | No Lid |
| Colour: | Grey |
| Box Size: | Small |
| Brand: | Schoeller Allibert |
| Volume Capacity: | 12L |
| Height: | 75mm |
| Width: | 600mm |
| Depth: | 400mm |
|---|---|
| Lid Type: | No Lid |
| Colour: | Grey |
| Box Size: | Small |
| Brand: | Schoeller Allibert |
| Volume Capacity: | 12L |
| Height: | 75mm |
| Width: | 600mm |