| Depth: | 48mm |
|---|---|
| Colour: | White |
| Brand: | HellermannTyton |
| Length: | 500mm |
| Width: | 45 mm |
| Trunking/Chain Type: | Slotted Flexible Panel Trunking |
| Slot Type: | Flexible |
| Material: | Plastic |
| Depth: | 48mm |
|---|---|
| Colour: | White |
| Brand: | HellermannTyton |
| Length: | 500mm |
| Width: | 45 mm |
| Trunking/Chain Type: | Slotted Flexible Panel Trunking |
| Slot Type: | Flexible |
| Material: | Plastic |