| Depth: | 75mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | Betaduct |
| Length: | 2m |
| Width: | 37.5 mm |
| Trunking/Chain Type: | Slotted Panel Trunking |
| Slot Type: | Open |
| Material: | Noryl |
| Depth: | 75mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | Betaduct |
| Length: | 2m |
| Width: | 37.5 mm |
| Trunking/Chain Type: | Slotted Panel Trunking |
| Slot Type: | Open |
| Material: | Noryl |