| Depth: | 520mm |
|---|---|
| Colour: | Grey |
| Brand: | Treston |
| Height: | 500 mm, 600 mm |
| Width: | 450mm |
| Drawer Material: | Steel |
| Drawers: | 1, 3 |
| Case Material: | Steel |
Quick Details
Specifications
Bench drawer unit 45 designed for mounting under your work top, providing practical and accessible storage under your work bench. This efficient space saving unit has central locking too, making it ideal for securing and storing tools, spare parts, screws or anything small.
Central Locking
Easy to fit
450 mm Width
Robust space saving design
Central Locking
Easy to fit
450 mm Width
Robust space saving design

