| Weight: | 1.7kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 686 x 432 x 162.99mm |
| Colour: | Black |
| Brand: | Peli |
| External Depth: | 162.99mm |
| External Height: | 686 mm |
| External Width: | 432 mm |
| Dividers: | Yes |
| Series: | 1510 |
| Material Type: | Foam, PE |
| Foam: | Yes |
| Material: | Foam, PE |
| Weight: | 1.7kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 686 x 432 x 162.99mm |
| Colour: | Black |
| Brand: | Peli |
| External Depth: | 162.99mm |
| External Height: | 686 mm |
| External Width: | 432 mm |
| Dividers: | Yes |
| Series: | 1510 |
| Material Type: | Foam, PE |
| Foam: | Yes |
| Material: | Foam, PE |