| Weight: | 1.3kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 501.65 x 336.55 x 180.98mm |
| Colour: | Black |
| Brand: | Peli |
| External Depth: | 180.98mm |
| External Height: | 501.65 mm |
| External Width: | 336.55 mm |
| Series: | 1607 |
| Material Type: | Expanded Polyurethane |
| Foam: | Yes |
| Material: | Polyurethane |
| Weight: | 1.3kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 501.65 x 336.55 x 180.98mm |
| Colour: | Black |
| Brand: | Peli |
| External Depth: | 180.98mm |
| External Height: | 501.65 mm |
| External Width: | 336.55 mm |
| Series: | 1607 |
| Material Type: | Expanded Polyurethane |
| Foam: | Yes |
| Material: | Polyurethane |