| Weight: | 2.3kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 152 x 455 x 330mm |
| Colour: | Silver |
| Internal Height: | 140 mm |
| Brand: | Viso |
| External Depth: | 330mm |
| External Height: | 152 mm |
| Watertight or Waterproof: | No |
| External Width: | 455 mm |
| Wheels: | No |
| Lockable: | Yes |
| Internal Width: | 440 mm |
| Internal Depth: | 315mm |
| Internal Dimensions: | 140 x 440 x 315mm |
| Material Type: | Metal |
| Foam: | Yes |
| Material: | Aluminium |

