| Weight: | 9kg |
|---|---|
| External Dimensions: | 800 x 400 x 455mm |
| Colour: | Silver |
| Internal Height: | 750 mm |
| Brand: | Zarges |
| External Depth: | 455mm |
| External Height: | 800 mm |
| Watertight or Waterproof: | Yes |
| External Width: | 400 mm |
| Wheels: | Yes |
| Lockable: | Yes |
| Internal Width: | 350 mm |
| Series: | K 424 XC |
| Internal Depth: | 380mm |
| Internal Dimensions: | 750 x 350 x 380mm |
| Material Type: | Metal |
| Foam: | Yes |
| Material: | Aluminium |

