| Component Type: | Sliding Element |
|---|---|
| Brand: | FlexLink |
| Overall Length: | 52mm |
| Product Family: | FlexLink |
| Product System: | XC |
| Fits Strut Profile: | 44 mm, 88 mm |
| Fits Groove Size: | 11mm |
| Material: | PE |
| Component Type: | Sliding Element |
|---|---|
| Brand: | FlexLink |
| Overall Length: | 52mm |
| Product Family: | FlexLink |
| Product System: | XC |
| Fits Strut Profile: | 44 mm, 88 mm |
| Fits Groove Size: | 11mm |
| Material: | PE |