| Thread Size: | PG11 |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 12mm |
| Colour: | Metallic |
| Minimum Cable Diameter: | 7mm |
| Brand: | Harting |
| IP Rating: | IP68 |
| Series: | Han |
| Material: | Metal |
| Thread Size: | PG11 |
|---|---|
| Maximum Cable Diameter: | 12mm |
| Colour: | Metallic |
| Minimum Cable Diameter: | 7mm |
| Brand: | Harting |
| IP Rating: | IP68 |
| Series: | Han |
| Material: | Metal |